Okul Müdürlerimiz, Gaziantep’te Gerçekleşen TED Okulları 18. Müdürler Toplantısına Katıldı

Ortaokulumuz, “Dünya Yürüyüş Günü” Kapsamında Çamlık Kent Ormanında Düzenlenen Yürüyüşe Katıldı
3 Ekim 2019
“Okulumuzun Çalışanları” Konusu Kapsamında Okulumuzun Çalışanları, 1-A ve 1-B Sınıflarını Ziyaret Ettiler
7 Ekim 2019
Türk Eğitim Derneği’ne bağlı yurt çapında bulunan 40 TED okulunda görev yapan okul müdürleri ve genel merkez yetkililerinin katıldığı TED Okulları 18. Müdürler Toplantısı TED Gaziantep Koleji ev sahipliğinde 4 – 5 Ekim 2019’da gerçekleşti. Toplantıya Okul Müdürlerimiz Kerim Barçın ve Zuhal Şencan da katıldı.

Toplantı Türk Eğitim Derneği Genel Müdürü Sayın Sevinç ATABAY’ın 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı değerlendirme ve bilgilendirmesiyle başlayıp, Türk Eğitim Derneği Genel Başkanı Sayın Selçuk PEHLİVANOĞLU da değerlendirme konuşmaları ile sona erdi.

İlk günün sonunda Türk Eğitim Derneği Genel Başkanı Sayın Selçuk PEHLİVANOĞLU, Türk Eğitim Derneği Genel Müdürü Sayın Sevinç ATABAY, Genel Merkez Yetkilileri ve TED Okulları Müdürleri TED Gaziantep Kolej’inde öğretmenlerle bir araya gelerek, bu yıl açılan lise kademesini gezerek paylaşımlarda bulundu.

Toplantının ikinci gününde Prof. Dr. İsmihan ARTAN “Çocuklukta Duygusal İhmal” konulu seminer verecek, program “Doğadan İlham Alan İnovasyon (Biyomimikri)” konusunda Murat ÖZTÜRK’ün sunumu ile devam etti. Paralel oturumlarla son buldu.

(Bu yazı TED Gaziantep Koleji web sitesinden alıntılanmıştır.)
Atatürk

Ansolon